اسکارلت جوهانسون -  Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

بیوگرافی Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون ( متولد 22 نوامبر 1984) بازیگر، مدل و خواننده آمریکایی است. او اولین بار در فیلم شمال (1994) بازی کرده است. در سال 1996، او در جشنواره Independent Spirit Award برای بهترین بازیگر زن نقش اول برای بازی در فیلم Manny & Lo نامزد دریافت جایزه شد و تحسین و شهرت های بیشتری را برای بازی در فیلم های نجواگر اسب (1998) و دنیای ارواح (2001) کسب کرد. او با بازی در فیلم دختری با یک گوشواره مروارید (2003) و فیلم سوفیا کوپولا بنام (گم شده در ترجمه) Lost in Translation (2003) وارد دنیای بازیگران بزرگسال شد و برای هر کدام از این فیلم ها در جشنواره BAFTA برای بهترین بازیگر زن نقش اول جایزه دریافت کرد و همچنین هر دو فیلم در جشنواره گلدن گلاب نامزد دریافت جایزه شدند.
بازی در فیلم های یک آهنگ عاشقانه برای بابی لانگ (2004) و فیلم وودی آلن بنام (آخرین امتیاز برای بردن مسابقه) Match Point (2005) باعث شد دوبار دیگر خانم جوهانسون در جشنواره گلدن گلاب نامزد دریافت جایزه گردد. مابقی فیلم های او شامل فیلم های جزیره (2005)، گل کوکب سیاه (2006)، اعتبار (2006)، دختر دیگر بولین (2008)، ویکی کریستینا بارسلونا (2008) و اون فقط با تو حال نمی کند (2009).
جوهانسون یکی از سمبل های سکس مدرن هالیوود در نظر گرفته شده است و بارها در لیست زنان جذاب دنیا قرار گرفته است.

زندگی نامه اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون - Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

جوهانسون در شهر نیویورک بدنیا آمد. پدر او ، کارستن جوهانسون، یک طراح دانمارکی الاصل از کوپنهاگن است و پدربزرگش، اجنر جوهانسون، یک فیلم نامه نویس و کارگردان بود. مادرش، ملانی اسلون، یک تهیه کننده یهودی اهل شهر Bronx است؛ اجداد اسلون یهودی هایی بودند که از لهستان و مینسک (شهری در روسیه) به آمریکا مهاجرات کردند. او یک خواهر بزرگتر به نام وانسا دارد که یک بازیگر هم هست؛ یک برادر بزرگتر به نام آدریان؛ یک بردار دوقلو (بنام هانتر که با اسکارلت در فیلم Manny & Lo بازی کرده است)؛ و یک برادر ناتنی به نام کریستین از ازدواج اول پدرش دارد.
جوهانسون در یک خانواده کم درآمد بزرگ شد و مادرش عاشق عرصه سینما بود. اسکارلت و برادر دوقلویش در مدرسه P.S.41 در محله متوسط رو به پایین در شهر Greenwich ( در منهتن) دوره ابتدایی اش را گذراند. جوهانسون آموزش های تئاتری اش را با شرکت و فارغ التحصیل شدن از مدرسه Professional Children’s School در منهتن در سال 2002 شروع کرد.
حرفه بازیگری اسکارلت جوهانسون –  Scarlett Johansson

نقش های اولیه
جوهانسون از دوران کودکی، بعد از اینکه مادرش او را به تست های بازیگری برد، کار بازیگری را آغاز کرده است. او برای تبلیغات تست بازیگری می داد ولی به دلیل اینکه رد شد، از آن به بعد مادرش او را فقط به تست های فیلم ها می برد. اولین فیلم او در سن 9 سالگی بود که نقش دختر John Ritter را در فیلم فانتزی و کمدی “شمال” در سال 1994 داشت. مابقی نقش های کودکی او در فیلم های (تنها دلیل) Just Cause (1995) در نقش دختر Sean Connery و Kate Capshaw و در فیلم ( اگر لوسی شکست بخورد) If Lucy Fell (1996) ، همچنین او در فیلم Manny & Lo (1996) در نقش آماندا بازی کرد. بازی او در فیلم Manny & Lo نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن نقش اول در جشنواره Independent Spirit Awards شد و نقدهای مثبتی دریافت کرد؛ یک منتقد در این باره گفته است:” این فیلم در درون شما تا حد زیادی رشد می کند که بدلیل بازی جذاب اسکارلت جوهانسون است.” و همچنین :” او اگر از این بلوغ عبور کند می تواند یک بازیگر مهم شود.”
بعد از بازی در نقش های کوچک در فیلم های سقوط و تنها در خانه 3 در سال 1997، جوهانسون برای بازی در فیلم نجواگر اسب به کارگردانی روبرت ردفورد در سال 1998مورد توجه قرار گرفت. او برای این فیلم در جشنواره Chicago Film Critics Association Award برای بهترین بازیگر زن نامزد دریافت جایزه شد. او در سال 1999 در فیلم برادرم ، پیگ! و در سال 2001 در فیلم مردی که آنجا نبود به گارگردانی Coen Brothers بازی کرد. همچنین در سال 1999، او در یک موزیک ویدئو بنام Candy که برای خواننده Mandy Moore بود، حضور پیدا کرد. با اینکه فیلم دنیای ارواح (2001) خیلی موفق نبود، ولی او برای نقشی که بازی کرده بود، مورد ستایش قرار گرفت. در سال 2002، او در فیلم (دمدمی مزاج های 8 پا) در کنار David Arquette بازی کرد. \

ورود به دنیای بازیگران بزرگسال

اسکارلت جوهانسون - Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

جوهانسون برای اینکه نقش های دوره نوجوانی خود را به نقش های بزرگسالی تبدیل کند، با دو نقش در سال 2003 اینکار را کرد. در فیلم “گمشده در ترجمه” به کارگردانی Sofia Coppola او در نقش کارلوت، یک زن تنها و بی توجه، در مقابل Bill Murray بازی کرد. Roger Ebert نوشت که فیلم را دوست داشت و بازی جوهانسون و Murray شگفت انگیز بود. مجله Entertainment Weekly درمورد بازی جوهانسون نوشت:” قابل قبول، پر از آسایش و وقار بود.” جوهانسون در جشنواره BAFTA و در جشنواره گلدن گلاب برای بهترین بازیگر زن نامزد دریافت جایزه شد. او نامزدی تعدادی از سازمان های نقد فیلم شامل Broadcast Film Critics Association و Chicago Film Critics Association را نیز دریافت کرد.
در سن 18 سالگی، جوهانسون نقش گریت را در فیلم دختری با گوشواره مروارید به کارگردانی پیتر وبر بازی کرد. روزنامه USA Today او را تحسین کرد و نوشت:” او بنری در دست دارد که رای دهندگان اسکار باید تشخیصش دهند(منظور این است رای دهندگان اسکار باید به او رای دهند)” .او در جشنواره گلدن گلاب برای بهترین بازیگر زن در ژانر درام و در جشنواره BAFTA برای بهترین بازیگر زن نقش اول نامزد دریافت جایزه شد. او توسط انجمن منتقدان فیلم لندن برای Phoenix Film Critics Society نامزد دریافت جایزه شد.
در ژوئن 2004 از جوهانسون دعوت شد تا به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی بپیوندد. در همان سال او در 5 فیلم یا نقش داشت یا از صدایش استفاده کردند.

سالهای 2005 – 2007 اسکارلت جوهانسون –  Scarlett Johansson

در جولای 2005، جوهانسون با Ewan McGregor در فیلم علمی-تخیلی به کارگردانی Michael Bay بنام جزیره در دو نقش سارا جردن و همزادش، جردن تو دلتا، بازی کرد. این فیلم از نظر تجاری شکست خورد و نقدهای متفاوتی دریافت کرد ولی در مقایل، بازی او در نقش نولا، بازیگر آمریکایی که عاشق کریس ( Jonathan Rhys Meyers) شده بود، در فیلم درام Match Point (نقطه توافق) به کارگردانی وودی آلن، نقدهای مثبتی دریافت کرد. نیویورک تایمز در این باره نوشت:” خانم جوهانسون و آقای Rhys Meyers یکی از بهترین بازیهای دیده شده در فیلم های وودی آلن برای مدت طولانی ای را ارائه کردند.” جوهانسون برای چهارمین بار در جشنواره گلدن گلاب برای بهترین بازیگر مکمل زن و در جشنواره Chicago Film Critics Association نامزد دریافت جایزه شد.
در یک همکاری دیگر با آلن، او در مقابل Hugh Jackman و آلن در فیلم Scoop در سال 2006 بازی کرد. در حالی که این فیلم به موفقیت نسبی دست یافت، ولی نقدهای متفاوتی از طرف منتقدان دریافت کرد. در همان سال، او در فیلم کوکب سیاه، یک فیلم شیطانی که در لس آنجلس و بلغارستان فیلم برداری شده و به کارگردانی Brian De Palma است، بازی کرد. جوهانسون بعدها گفته است که او از طرفداران De Palma بوده و میخواسته با او در این فیلم کارکند، اگرچه او حتی فکر می کرده که از نظر جمسی برای این فیلم مناسب نیست.
کار بعدی جوهانسون در نقش مکمل در فیلم ترسناک حیثیت (The Prestige) در سال 2006 به کارگردانی کیستوفر نولان و در مقابل Huge Jackman و Christian Bale بود. نولان، جوهانسون را کسی توصیف می کند که دارای ابهام و شخصیت محافظت شده است، او گفته است برای بازی او در این نقش خیلی مشتاق بوده. جوهانسون گفته است:” من عاشق کار کردن با نولان بودم. او فوق العاده متمرکز و راهبر و درگیر کار است و واقعا در هر جنبه ای درگیر اجرا می شود. او به صورت فوق العاده ای به اجراها تماشا می کند.” این فیلم هم از نظر منتقدان و هم از نظر جهانی شدن موفق بود و روزنامه لس آنجلس تایمز تماشای آن را توصیه کرد و گفت :” یک کار بالغ و محرک احساسات است.” همچنین در سال 2006، جوهانسون در یک فیلم کوتاه بنام When The Deal Goes Down به کارگردانی Bennett Miller بازی کرد.
جوهانسون در سال 2007 در فیلم خاطرات ننی در کنار لورا لینی بازی کرد. این فیلم تا حدودی موفق بود و از نظر منتقدان بد بود. بازی جوهانسون نقدهای متفاوتی دریافت کرد.

از سال 2008 تا کنون

اسکارلت جوهانسون - Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

در سال 2008، جوهانسون در فیلم “دختر دیگر بولین” با ناتالی پورتمن و اریک بانا بازی کرد که این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد.
جوهانسون سومین فیلم خود را با وودی آلن، در فیلم Vicky Cristina Barcelona در اسپانیا در مقابلJavier Bardem و Penelope Cruz بازی کرد. این فیلم یکی از فیلم های پر فروش وودی آلن بود و از نظر بسیاری از منتقدان جز 10 فیلم برتر در سال 2008 بود. جوهانسون همچنین در فیلم The Spirit بازی کرد. این فیلم نقدهای منفی دریافت کرد. بازی بعدی جوهانسون در نقش آنا، یک مربی یوگا، در سال 2009 در فیلم اون فقط با تو حال نمی کند با جنیفر کونلی، بردلی کوپر، درو باریمور و کوین کونولی بود. این فیلم موفق بود ولی از نظر منتقدان فیلم متوسطی بود.
در مارس 2009، جوهانسون قرارداد بازی در نقش ناتالیا رومانووا/ ناتاشا رومانف در فیلم مرد آهنی 2 ، بعد از اینکه Emily Blunt این نقش را رد کرد، امضا کرد. این فیلم در ماه مه 2010 اکران شد و عمدتا نظرات مثبتی از منتقدان دریافت کرد. در سال 2011، جوهانسون نقش کِلی را که یک نگهبان باغ وحش بود در فیلم خانوادگی ” ما یک باغ وحش خریدیم” بازی کرد. این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد.
در نوامبر 2011، گزارش شد که جوهانسون می خواهد اولین فیلم خود را به نام ” گذر تابستان ” که از روی رمانی به نوشته Truman Capote است، کارگردانی کند. جوهانسون دوباره نقش ناتاشا رومانف را در فیلم The Avengers در سال 2012 بازی کرد. این فیلم بسیار موفق بود که سومین فیلم پرفروش هم در آمریکا و هم در دنیا شد و منتقدان نیز نظرات مثبتی داشتند. در اوایل مارس 2012 اعلام شد که جوهانسون در حال بازی در نقش Janet Leigh در فیلم Hitchhock به کارگردانی Sacha Gervasi است. این فیلم در نوامبر 2012 اکران شد و نقدهای مختلف ولی رو به مثبتی را دریافت کرد.
جوهانسون از موسسه هالیوودی Hollywood Walk of Fame در 2 مه 2012، یک ستاره دریافت کرد. همچنین در سال 2012، جوهانسون در فیلم Don Jon بازی کرد. این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد. بازی جوهانسون در این فیلم از نظر منتقدان برجسته بود.
در سال 2013، جوهانسون بجای شخصیت سامانتا، یک نابغه در سیستم اجرایی کامپیوتر، در فیلم Her به کارگردانی Spike Jonze صحبت کرد. این فیلم از طرف منتقدان مورد تشویق قرار گرفت و اجرای جوهانسون از نظر منتقدان خوب بود. همچنین جوهانسون در فیلم سال 2013 بنام زیر پوست، فیلمی که برگرفته از رمانی به همین نام ا به نوشته مایکل فابر است، به کارگردانی جوناتان گلیزر بازی کرد، نقشی که نیازمند بود بازیگر از جلو کاملا لخت باشد. هم فیلم و هم اجرای جوهانسون از نظر منتقدان مثبت ارزیابی شد.
در اکتبر 2014 اعلام شدکه جوهانسون در فیلم هشت قسمته به نام The Custom of the Country بازی خواهد کرد.
جوهانسون دوباره در نقش Black Widow در فیلم Captain America: The Winter Soldier در کنار کریس اوانس در سال 2014 بازی کرد. این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد. او در نقش مولی در فیلم سرآشپز (2014) در کنار Jon Favreau، Robert Downey، Jr. و سوفیا ورگارا بازی کرد. او همچنین در فیلم لوسی، یک فیلم علمی-تخیلی و اکشن به کارگردانی Luc Besson که در تاریخ 25 جولای 2014 اکران شد، بازی کرد. این فیلم از نظر منتقدان مثبت ارزیابی شد و همچنین بازی جوهانسون مورد ستایش قرار گرفت و 458 میلیون دلار فروش داشت در حالی که 40 میلیون دلار هزینه فیلم شده بود.
در سال 2015، جوهانسون دوباره در نقش Black Widow در فیلم Avengers: Age of Ultron در کنار عوامل قبلی فیلم بازی کرد. در طول این فیلم با استفاده از صحنه های بسته، لباس ها و جلوه های ویژه، بارداری جوهانسون را مخفی شد.
در 5 ژانویه 2015، مجله Variety اعلام کرد که جوهانسون قرارداد بازی در فیلمی بر گرفته شده از Ghost in the Shell که توسط Rupert Sanders کارگردانی خواهد شد و به تهیه کنندگی Avi Arad و Steven Paul است، امضا کرده است. انتخاب جوهانسون برای این فیلم با انتقادهای شدیدی از طرف طرفداران او و منتقدان روبرو شد. یک درخواست مبنی بر حذف جوهانسون از این پروژه نوشته شد.
جوهانسون دوباره در نقش Black Widow در فیلم Captain America: Civil War بازی خواهد کرد. این فیلم در ماه مه 2016 اکران خواهد شد.

کار نمایش

جوهانسون اولین کار نمایش خود را در سن 8 سالگی در سالن تئاتر Off Broadway در نمایش Sophistry در مقابل Ethan Hawke بازی کرد. در ژانویه 2010 بدنبال پیش نمایش هایی که از 27 دسامبر 2009 شروع شده بود، جوهانسون اولین کار نمایش خود را در سالن نمایش Broadway در نمایش درام A View from the Bridge در نقش کاترین کاربن به نوشته آرتور میلر و به کارگردانی Gregory Mosher آغاز کرد. Live Schreiber در نقش مقابل او بازی می کرد. جوهانسون جایزه بهترین بازی توسط بازیگر زن برجسته در نمایش از جشنواره Tony Award برای بازی در این نمایشنامه را برد. برد او با برخی واکنش ها از سوی منتقدین و بازیگران Broadway که احساس می کردند او سزاوار دریافت این جایزه نبود، همراه بود.
جوهانسون بازی در نقش مگی در یک نمایش Broadway بنام Cat on a Hot Tin Roof از 17 ژانویه 2013 شروع کرد. بازی او نقدهای متفاوتی دریافت کرد.

تبلیغات

اسکارلت جوهانسون -  Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

جوهانسون در تبلیغات شرکت های Calvin Klein، L’Oreal و Louis Vuitton حضور داشت و همچنین چهره مارک اسپانیایی Mango از سال 2009 بود. بعد از شرکت در تبلیغات موزه هنر متروپلین Costume Institute Gala با Dolce and Stefano Gabbana ، در اوایل سال 2009جوهانسون به عنوان چهره جدید ِDolce & Gabbana برای کلکسیون مواد آرایشی معرفی شد. او به طور شخصی در فروشگاه لندنی Selfridges جهت کمک به راه اندازی و تبلیغات آن حضور پیدا کرد. جوهانسون بعد از اینکه سخنگوی مارک Moet & Chandon شد و در تبلیغات مختلف آن حضور پیدا کرد، اولین بازیگر هالیوودی بود که نماینده Champagne House شد. در ژاونویه 2014، مارک Sodastream اعلام کرد جوهانسون اولین نماینده آنها است و با وجود اینکه این کار او مجادلات شدیدی ایجاد کرد، به عنوان نماینده آنها باقی ماند.

حرفه موسیقی

در سال 2005، جوهانسون برای نقش ماریا در فیلم The Sound of Music (صدای موسیقی) به کارگردانی Andrew Lloyd Webber در نظر گرفته شد. در 8 مه 2006 آهنگی بنام Summertime برای Unexpected Dreams Songs From the Stars ( یک کلکسیون از آهنگ هایی که توسط بازیگران هالیوود خوانده شده) که جوهانسون خوانده بود، منتشر شد. او با The Jesus and Mary Chain برای برنامه ویژه Coachella در کالیفرنیا در آوریل 2007 اجرا کرد.
در سال 2007، جوهانسون در موزیک ویدئو جاستین تیمبرلیک بنام What Goes Around…Comes Around به عنوان سردسته بانوان که این آهنگ برای جایزه ویدئو سال در جشنواره MTV Video Music Awards در آگوست 2007 نامزد دریافت جایزه شد.
در اواسط سال 2007، او در حدود یک ماه در شهر Maurice در ایالت لوایزیانا برای ضبط یک آلبوم در استودیو Dockside گذراند. این آلبوم شامل یک آهنگ اصلی و ده آهنگ برگرفته شده از آهنگ های Tom Waits بود. این آلبوم در 20 مه 2008 منتشر شد و Anywhere I Lay My Head نام گرفت. این آلبوم نقدهای متفاوتی دریافت کرد و در سطح متوسط بود. Spin در این باره گفت:” هیچ چیز قابل مقایسه ای با خواندن اسکارلت جوهانسون وجو ندارد.”
این آلبوم 23 امین آلبوم برتر 2008 در رتبه بندی NME و در رتبه اول رده بندی Billboard Top Heatseekers و در رتبه 126ام در رتبه بندی Billboard200 قرار گرفت. در مورد این آلبوم جوهانسون گفته است:” من این فرصت طلایی داشتم که آهنگ ضبط کنم و فکر کنم شاید من یک آلبوم درست کنم برای اینکه من یک ترانه سرا نیستم من یک خواننده ام.” جوهانسون در یک مصاحبه گفته است که او شروع به گوش دادن آهنگ های Tom Waits کرده است از وقتی که 11 یا 12 ساله بود. در مورد Tom Waits، جوهانسون در یک مصاحبه ای گفته است:” ملودی او بسیار زیباست و صدایش بسیار متمایز است و من در روش خودم آهنگ های او را می خوانم.”
در سال 2009، جوهانسون با Jeff Buckley برای آهنگ He’s Just Not That Into You همکاری کرد. در 8 سپتامبر 2009 منتشر شد ، همچنین او و آهنگساز/خواننده Serge Gainsbourg برای ضبط آلبومی به نام Break Up همکاری کردند. در سال 2010، Steel Train آلبومی بنام Terrible Thrills Vol. 1 که شامل آهنگ های محبوب آنها بود از بازیگرانی که خواننده بودند، منتشر کرد. جوهانسون اولین خواننده در این آلبوم بود و آهنگ Bullet را خوانده بود. در سال 2011، جوهانسون آهنگ One Whole Hour برای فیلم مستندی Wretches & Jabberers خواند. در سال 2012، جوهانسون به همراه J. Ralph برای آهنگی به نام Before My Time برای تیتراژ پایانی فیلم مستند کوهنوردی Chasing Ice خواندند. این آهنگ در جشنواره Academy Awards برای بهترین آهنگ اورجینال نامزد دریافت جایزه شد.
در فوریه 2015، یک باند موسیقی به نام The Singles تشکیل داد. اعضای این باند به نام های Este Haim، Holly Miranda، Kendra Morris و Julia Haltigan می باشند. اولین آهنگ منتشر شده از این گروه Candy نام گرفت. رهبر خوانندگان گروه راک لس آنجلسی بنام The Singles از جوهانسون تقاضا کرد که استفاده از نام گروه آنها را ادامه ندهد.
زندگی شخصی
جوهانسون خود را یک یهودی معرفی می کند.
از سال 2001 تا 2002 زمانی که جوهانسون به مدرسه Professional Children’s School می رفت با همکلاسیش Jack Antonoff ( کسی که بعدا گیتاریست برای گروه موسیقی Fun شد) دوست بود. او با بازیگر نقش مقابلش در فیلم کوکب سیاه یعنی Josh Hartnett برای مدت تقریبا دوسال ( تا اواخر سال 2006) دوست بود، هر دو آنها علت جدایی شان را داشتن زندگی پرمشغله بیان کردند.
جوهانسون از سال 2007 با بازیگر کانادایی Ryan Reynolds دوستی را آغاز کرد و در ماه مه 2008 گزارش شد که آنها نامزد کرده اند. در 27 سپتامبر 2008 این زوج باهم ازدواج کردند و جشن کوچکی در Tofino در کلمبیا داشتند. آنها خانه ای 2.8 میلیون دلاری نزدیک لس آنجلس خریدند. در 14 دسامبر 2010 این زوج جدایی خود را اعلام کردند. طلاق آنها در 1 جولای 2011 نهایی شد.
بعد از جدایی اش از Reynolds، جوهانسون با آقای بازیگر Sean Penn دوست شد، دوستی آنها کوتاه بود ولی بسیار عمومی شد و تا ژوئن 2011 ادامه داشت و بعد از آن جوهانسون وارد رابطه ای یک و نیم ساله با کارگردان تبلیغات، Nate Naylor شد. آنها در اکتبر 2012 از هم جدا شدند.
از نوامبر 2012، جوهانسون دوستی اش را با مرد فرانسوی Romain Dauriac کسی که یک آژانس تبلیغاتی داشت، شروع کرد. در سپتامبر 2013 اعلام شد که جوهانسون و Romain Dauriac نامزد کرده اند. در سال 2014، آنها زمان خود برای اقامت در نیویورک و پاریس تقسیم کردند. بعد از آن جوهانسون در 4 سپتامبر 2014 تائید کرد که آنها صاحب دختری بنام Rose Dorothy خواهند شد. جوهانسون و Romain Dauriac در 1 اکتبر 2014 در شهر فیلیزبرگ در ایالت موناتانا ازدواج کردند.
در 14 سپتامبر 2011، اف بی آی اعلام کرد که آنها به دنبال مجرمی که موبایل جوهانسون را هک کرده و عکس های لخت او را پخش کرده، هستند. جوهانسون گفته است عکس ها به Romain Dauriac ( کسی که 3 سال بعد از آن حادثه همسرش شد) فرستاده شده بود. در نتیجه این جستجو، Christopher Chaney مجرم شناخته شد. دادستان ها، علاوه بر زندان، پرداخت جریمه ای به مبلغ 66,000 دلار به جوهانسون درخواست کردند.

 

اسکارلت جوهانسون -  Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون – Scarlett Johansson

1994 شمال لورا نلسون
1995 تنها دلیل کیت آرمسترون
1996 اگر لوسی شکست بخورد امیلی
1996 Manny & Lo آماندا
1997 پاییز دختر کوچک
1997 تنها در خانه 3 مولی پرویت
1998 نجواگر اسب گریس مک لین
1999 برادرم، پیگ! کیتی کالدول
2001 مردی که آنجا نبود ریچل “بیردی” آبونداس
2001 دنیای ارواح ربکا
2001 راپسودی آمریکایی Zsuzsi/سوزان سندور
2002 دمدمی مزاج های 8 پا اشلی پارکر
2003 گمشده در ترجمه کارلوت
2003 دختری با گوشواره ای مرواریدی گریت
2004 امتیاز عالی فرنسسا کورتیس
2004 آهنگ عاشقانه برای بابی لانگ پرسی ویل
2004 یک زن خوب مگ ویندرمر
2004 باب اسپنجی میندی (صدا)
2004 در شرکت خوب الکس فورمن
2005 نقطه توافق نولا رایس
2005 جزیره سارا جردن/ جردن تو دلتا
2006 کوکب سیاه کاتریت لیک
2006 Scoop سوندرا پرنسکی
2006 حیثیت اولیویا ونسکومب
2007 خاطرات ننی آنی بردوک
2008 دختر دیگر بولین ماری بولین
2008 ویکی کریستینا بارسلونا کریستینا
2008 روح سیلکن فلاس
2009 و اون فقط با تو حال نمی کند آنا مارکس
2010 مرد آهنی 2 ناتاشا رومانف/ Black Widow
2011 ما یک باغ وحش خریدیم مولی
2012 انتقام جویان ناتاشا رومانف/ عنکبوت
2012 Hitchhock جنت لی
2013 آقای جان باربارا سرجرمن
2013 زیر پوست لورا
2013 او سامانتا ( صدا)
2014 کاپتان آمریکا: سرباز زمستان ناتاشا رومانف/ عنکبوت
2014 سر آشپز مولی
2014 لوسی لوسی
2015 انتقام جویان: عصر اولتران ناتاشا رومانف/ عنکبوت
2016 تگرگ، سزار! تی بی ای مراحل تولید
2016 کتاب جنگل کآ (صدا) درحال ساخت
2016 کاپتان آمریکا: جنگ داخلی ناتاشا رومانف/ عنکبوت فیلم برداری

 

اختصاصی زیبایی ایرانی – مشاهیر هالیوود