7 نشانه از اینکه دوست شما واقعیست

7 نشانه از اینکه دوست شما واقعیست

همه ما دوستانی داریم که هر هفته یا بیشتر با آنها وقت می گذرانیم، و شاید اگر برنامه کاریمان اجازه دهد یک فنجان قهوه با آنها بخوریم. اما اگر خوش شانس باشیم، دوستانی هم داریم که ما را در برنامه های روزانه خودشان نگه می دارند، آخر هفته ها بدون دعوت به خانه مان می آیند، و نیم لیتر بستنی بن و جری را با ما شریک می شوند. اینها دوستانی هستند که به عنوان دوست درست و حسابی می شناسیم. این هم 7 نشانه که معرف دوست حقیقی است.

1. وقتی با آنها هستید کاملاً احساس راحتی میکنید.

عبارت “داشتن شلوار دلبخواهیست” اینجا کاربرد دارد. در حقیقت، شما در کنار دوستان واقعی خود می توانید براحتی برهنه باشید و آنها حتی اذیت هم نمی شوند. این دقیقاً اندازه راحتی شما را در کنار آنها نشان می دهد. وقتی تقریباً به همان اندازه که در کنار خانواده تان راحت هستید با آنها نیز راحتید خواهید فهمید یم دوست واقعی و حقیقی بدست آورده اید. شما احساسی دارید مثل اینکه می توانید هر چیزی بگویید، بکنید، یا باشید وقتی در کنار آنهایید بدون اینکه اصلاً احساس عجیب بودن یا مورد قضاوت قرار گرفتن داشته باشید. تازه بعد از همه اینها، یک دوست واقعی کارهای عجیب شما را می پذیرد و حتی ممکن است او در مقابل کار عجیبی انجام دهد. دیدن کارتون های دیزنی آن هم با لباس های عجیب و غریب با یکدیگر؟ فقط اگر قول بدی به منم بستنی بدی هیچ مشکلی نسیت.

2. شما می دانید که آنها قابل اطمینان هستند.

دوستانی که واقعی و درست و حسابی هستند شما را در بهترین حالتتان دیده اند اما آنها همچنین شما را در بدترین وضعتان هم دیده اند. آنها حتی در موبایل خود یک آلبوم کامل عکس از شما در موقعیت های نا بهنجارتان دارند، و آن فقط یکی از چندین موقعیت اسفناک شماست که آنها ناظرش بودند. اما با وجود تمام تهدید های بالقوه ای که در طی سالها از شما دارند، می دانید که اگر شما نخواهید هرگز آنها را به حتی یک نفر هم نشان نخواهند داد، و بالعکس، منظورم این است که آنها هم افتضاحاتی داشتند. شما هم هرگز اینچنین تصاویر را به دیگران نشان نخواهید داد.

3. شما با هم تلپاتی دارید.

شما می دانید او چه می گوید: دوستانی که با هم تلپاتی دارند، به هم چسبیده اند…. یا یک چیزی مثل این. یک دوست واقعی می تواند شما را مثل یک کتاب بخواند، حتی با وجود جلد! آنها تمام ایماء و اشارههای اجتماعی شما را مشاهده کرده و می دانند چه زمانی باید شما را تنها بگذارند یا شما را جای دیگری ببرند. تمام چیزی که احتیاج دارند یک نگاه اجمالی است و آنها کنار شما هستند، با یک بهانه عالی برای نجات شما از جهنم شخصیتان. تنها مشکل وقتیست که از لحاظ فیزیکی در کنارتان نیستند تا سیگنال های شما بگیرند. این از آن زمان هاییست که باید بر مهارت تلپاتی آنها تکیه کرده و یک پیام کمکم کن عجیب با کدهایی که فقط او بتواند آنها را بفهمد برایش ارسال کنید.

4. شما باهم هر کاری می کنید.

فقط این نیست که “تو موهای منو بباف، منم موهای تو رو می بافم”. این است که “ما بیشتر از زوج های مزدوج با هم کار انجام می دهیم”. وقتی شما و یک دوست واقعی با هم هستید، تقریباً مثل این است که شما دو نفر یک نفر شدید. علایق او علایق شما می شود همینطور خیلی چیزهای دیگر. و حتی اگر چیزی را هر دو دوست نداشته باشید، راهی برای سازش پیدا می کنید تا هردو برنده باشید.
شما می پرسید: “دوستداری امشب بریم یک نمایش هنری؟” او می گوید: “باشه، حتماً” و بعد او ادامه می دهد: “دوست داری بعدش بریم ال پولو لوکو؟” “بله، چرا که نه” و یک روز هم شاید از شما بپرسد: “دوست داری بیای پیش من زندگی کنی و هرگز منو تنها نزاری؟” و شما جواب خواهید داد: “فکر می کردم دیگه نمی خوای اینو بپرسی”
یک دوست واقعی کسی است که شما می توانید با او هر کاری انجام می دهید و هرگز خسته نخواهید شد، به جز وقتی که آنها به ذخیره شکلات شما دستبرد بزنند. اینجا تنها وقتیست که بی ادب می شویم.

5. شما از افراد مشابهی خوشتان می آید یا نمی آید.

آیا تا بحال شده از شخصیت فردی کلاً خوشتان آمده باشد و سپس یک دوست نزدیک به شما بگوید که از همان فرد خوشش نیامده؟ اول از همه، سعی می کنید از دلایل علاقمندیتان دفاع کنید در حالیکه دوست شما یک لیست از دلایلی درست کرده که شما نباید خوشتان بیاید. بعد از آن، شما شروع به پرسیدن این سوال از خودتان می شوید که را اصلاً از آن شخص بخصوص خوشتان می آید، و سپس، ناگهان، آن اتفاق می افتد. شما هم کم کم دیگر از آن شخص خوشتان نمی آید. منظور من این نیست که یه دوست واقعی سعی می کند نظرات شما را درباره دیگران تغییر دهد. در حقیقت، این درست برعکس است. شما آنقدر به دوست نزدیکتان اعتماد دارید که به خودتان، بنابراین وقتی آن دریافت ناگهانی مشترک با لگد وارد ذهنتان می شود، شما می دانید که دوست شما یک دوست واقعیست.

6. شما متوجه میشوید که آنها بخاطر شما حضور دارند مهم نیست که چه چیزی پیش بیاید.

در یک متن احساساتی تر، دوست واقعی کنار شماست حتی در بدترین شرایط. آنها کسانی هستند که بعد از یک طلاق شما را آرام می کنند، از شما دفاع می کنند وقتی در حال نقد شدن هستید، در کنار شما می دوند وقتی که ماشینتان توسط یدک کش در حال انتقال به پارکینگ است، و کمک می کنند دوباره روی پای خود بایستید وقتی افتادید (وقتی خیلی شدید می خندید). آنها سوپر من شما می شوند وقتی نمی خواهید نجات پیدا کنید اما احتیاج به کمک دارید. و درست همانقدر که زیبا بنظر می رسد، آنها کسانی هستند که شما به عنوان ساقدوش عروس یا داماد آینده خود در نظر دارید چون هیج روزی بدون انها درکنارتان خاص نخواهد شد. جالب اینجاست که شاید شما اصلاً با او ازدواج کنید. آنها همین الان هم بخش بسیار بزرگی از زندگی شما هستند.
7. شما نمی توانید با آنها زندگی کنید اما مسلماً نمی توانید بدون آنها زندگی کنید.

 
مهم نیست که چقدر به یک دوست واقعی نزدیک هستید، هر دوی شما حتماً روزهایی خواهید داشت که نمی توانید یکدیگر را تحمل کنید. مهم نیست که چقدر شرایط آن مشکلی که باعث ایجاد همچین آخرالزمانی بین شما شده بزرگ یا کوچک باشد. زمانی خواهد رسید که شما و دوست واقعیتان نمی توانید با هم کنار بیایید. این موقعی است که می گویند، وقتی دوستی درست و حسابی باشد، هیچ اتفاق عظیمی هم نمی تواند شما دو نفر را بصورت دائمی از هم جدا کند.
درحالیکه شما ممکن است با نفرتی زودگذر اذیت شده باشید، می دانید که این نیز بگذرد، و بزودی، شما و دوستتان همه چیز را درست خواهید کرد و دوباره خوشحال شده زیرا می دانید ارتباط دوستانه شما ناگسستنی است. و دوباره، با وجودیکه اگر آنها یاد نگیرند به شما هم بستنی بدهند و سراغ شکلات های شما هم نروند، همه چیز می تواند خراب شود. فقط محض احتیاط گفتم.

اختصاصی زیبایی ایرانی – سبک زندگی