Webee خانه شما را به یک خانه هوشمند تبدیل می کند

Webee خانه شما را به یک خانه هوشمند تبدیل می کند

هر زمان که عبارت “هوشمند” در کنار چیزی قرار می گیرد، معمولا دلیل بر برتری آن، نسبت به چیزهای دیگر است. به عنوان مثال، تلفن های هوشمند، قابلیت های محاسباتی پیشرفته تری نسبت به تلفن های معمولی دارند. همچنین ساعت های هوشمند، ساعت های مچی کامپیوتری با کاکردهای بسیار ویژه هستند. با توجه به آنچه گفته شد، نظرتان درباره یک خانه هوشمند چیست؟ خانه ای که آنقدر هوشمند باشد که ضمن دریافت و یادگیری مسائل از شما، خودش برنامه ریزی هایی را انجام دهد. اگر این قضیه توجه شما را جلب کرده است، به خواندن متن ادامه دهید تا بتوانید این مسئله را از طریق Webee  و در واقعیت عملی کنید.
Webee  اولین سیستم آموزشی خانه هوشمند است که می تواند با برقراری اتصال، از طریق یک برنامه کاربردی، در حالی که زندگی شما را آسان تر از قبل کرده، خانه شما را کنترل کند. تمام آنچه که شما لازم خواهید داشت، Boss مرکزی و برنامه Webee  است که در حال حاضر برای اندروید در دسترس است (نسخه مخصوص ios آن نیز به زودی عرضه خواهد شد). چیزی که جالب است، این است که Webee  می تواند پیشنهاداتی درباره اینکه چگونه باید پول پس انداز کرد، چگونه کارایی منزل را بیشتر کرد و … را که بر اساس روش زندگی روزانه شما، سفارشی شده است (customized )، را ارائه دهد.
اگر در هر زمانی که از خانه دور هستید، متوجه شوید که چیزی را در خانه فراموش کرده اید، یا مثلا چراغ ها یا هر وسیله دیگری روشن باقی مانده است،Webee  با مطلع کردن شما از اینکه آیا واقعا این اتفاق افتاده است یا نه، به شما کمک می کند، ضمن اینکه می تواند مثلا چراغ ها یا وسایل منزل را برایتان خاموش کند. هر زمان که Webee  به خانه شما وارد شود، حتما زندگی کم استرس تری را برایتان به ارمغان می آورد.
برای اطلاع از اینکه چگونه وسایل معمولی خانه را به مدل های هوشمند آن، که توسط Webee  قابل کنترل هستند، تبدیل کنید، حتما ویدئوهای آموزشی را ببینید.

اختصاصی زیبایی ایرانی